Про сайт

Шановні відвідувачі! Майбутні партнери!

Дякую Вам за проявлений інтерес до даного сайту.

Сайт «Solomchak&Club» створено для людей, які прагнуть досягнути вершин майстерності в мережевому маркетингу і не тільки. Для людей, які розуміють, що навчання не закінчилось лише школою, вищим навчальним закладом. Навчатись потрібно все життя. Щоб досягнути належного результату, потрібно бути хорошим учнем і навчатись у хороших вчителів. «Треба багато вчитись, щоб знати хоча б трішечки. (М.Монтеск’є)».

Багато людей мріють мати власний бізнес. Бізнес, від якого можна отримати не лише фінансову незалежність, але й задоволення від праці. Робіть те що любите і Ви ні дня не будете працювати в житті. На кінець, в бізнесі ми знаходимо себе, ми самореалізовуємось!

Особливо привабливим є бізнес через Інтернет. Адже він не потребує особливих фінансових затрат і бюрократичних неврозів. Більше цього, бізнес в Інтернеті має безліч можливостей та дозволяє експериментувати. А ще інтернет-підприємництво можна починати не залишаючи свою основну роботу.

Можна до безтями блукати просторами Інтернету в пошуках свого щастя. «А чи треба тобі знати те, що не знаєш, якщо не знаєш , що тобі треба?.. (Стас Янковський)». Або можна довіритись команді цього сайту, стати партнером та обрати один або декілька із запропонованих проектів і почати паралельно бізнес і навчання. «Єдиний шлях, що веде до успіху – це діяльність. (Джордж Бернард Шоу)». Потрібно діяти, робити певні кроки до успіху, які в основному є простими.

Крім побудови бізнесу потрібно навчатись і самовдосконалюватись. Не так важливо стати кращим ніж інші, як важливо працювати над тим, щоб бути кращим, ніж ти був учора. Тобто в першу чергу змінюйте себе, працюйте над собою. Робіть тільки добрі справи і не задумуйтесь над їх результатом, результат прийде сам по собі. Піднімайтеся вгору не для того, щоб світ побачив Вас, а для того, щоб самому побачити світ!

Мрії збуваються – в це лише треба вірити, до цього лише треба прагнути. Без знань не можливо досягнути бажаного результату. «Знання – настільки дорогоцінна річ, що її не ганебно добувати з будь-якого джерела. (Абу-ль-Фарадж)». Робіть сьогодні те, що інші не хочуть, завтра будете жити так, як інші не можуть.

Вмійте слухати і навчатись правилам бізнесу в успішних людей.

З повагою, адміністрація сайту.

Используя этот сайт, вы соглашаетесь с тем, что мы используем файлы cookie.