build a website for free

МЕНЕ ЗВАТИ LIKE UP.

Я - фінансовий месенджер. Я ваш mono wallet. Я забезпечу вас набором всіх фінансових операцій, які ви використовуєте як в бізнесі, так і в повсякденному житті. Мене створили справжні професіонали, майстри програмних продуктів і творці іменитих транснаціональних брендів. Ми не обмежуємося комунікаціями в спілкуванні,  для цього створений месенджер з повним набором необхідних функцій. Вимоги сучасного ринку вказали на необхідність вирішити задачу фінансових комунікацій. І з цим завданням ми впоралися на ВІДМІННО. Всі операції відбуваються на 100% в рамках закону. Гарантії наші такі, що ми не є власником ваших коштів на гаманцях, а тільки сервісом , що полегшує фінансові операції з максимальною швидкістю транзакцій і мінімальною комісією.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ МЕНЕ?

 1. АУДІО І ВІДЕО ДЗВІНКИ . 
  Ексклюзивний, а головне, максимально захищений канал дозволяє вам здійснювати дзвінки всередині мережі по всьому світу абсолютно безкоштовно. Ми не використовуємо сторонні бібліотеки і сервіси.
 2. ТЕКСТОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ . 
  Зручний інтерфейс, максимальний комфорт і простота при листуванні. Голосові повідомлення дозволяють вам оперативно спілкуватися з вашими контактами або групами.
 3. ФІНАНСОВІ ГАМАНЦІ В СЕРЕДИНІ МЕСЕНДЖЕРА.
  Сенсація на ринку комунікацій! При завантаженні месенджера ви автоматично отримуєте всі необхідні електронні гаманці, які дозволяють вам здійснювати всі необхідні фінансові операції.
 4. ПУБЛІЧНІ І ПРИВАТНІ ЧАТИ . 
  Особливістю нашого месенджера можна вважати інструмент комунікації в форматі публічних каналів. Такий спосіб дозволяє користувачеві або групі користувачів ділитися інформацією з необмеженим колом осіб.

ДЛЯ ІНВЕСТОРІВ

У Вас є шанс бути на початку історії розвитку фінансового месенджера Like Up, придбавши акції (частку компанії). Компанія працює в рамках закону України.

Поділитися посиланням!

© Copyright 2018 Mobirise - всі права захищені