8 уроків Будди


1. Починати з малого - це нормально.
Глечик наповнюється поступово, крапля за краплею. Кожен майстер колись був аматором. Якщо ви послідовні і терплячі, ви досягнете успіху. Ніхто не може досягти успіху всього за одну ніч: успіх приходить до тих, хто готовий почати з малого і старанно працювати, поки не заповниться глечик.

2. Думки матеріальні.
Наша свідомість - це все. Якщо людина говорить або діє з поганими думками, його переслідує біль. Якщо ж людина говорить або діє з чистими намірами, за ним слідує щастя. Щоб правильно жити, потрібно заповнити мозок «правильними» думками. Правильне мислення дасть все, що побажаєте; неправильне мислення - зло, яке в кінці-кінців зруйнує вас.

3. Пробачити.
Стримувати гнів у собі - все одно, що схопити гаряче вугілля з наміром кинути його в кого-небудь, але згорите саме ви. Коли ви звільняєте тих, хто укладений у вашій в'язниці не прощення, ви звільняєте з цієї в'язниці самі себе. Ви нікого не зможете придушувати, не пригнічуючи і себе теж. Вчіться прощати. Вчіться прощати швидше.

4. Ваші вчинки мають значення.
Щоб розвиватися, ви повинні діяти; щоб швидко розвиватися, діяти потрібно кожен день. Прислів'я говорить: «Бог дає кожному птахові хробака, але не кидає його в гніздо» . Будда сказав: «Я не вірю в долю, яка звалюється на людей, коли вони діють, але я вірю в долю, яка звалюється на них, якщо вони не діють».

5. Намагайтеся зрозуміти.
Ми перестали боротися за правду, ми почали боротися тільки за себе. Спершу спробуйте зрозуміти і лише потім постарайтеся, щоб зрозуміли вас. Ви повинні докласти всі свої сили, щоб зрозуміти точку зору іншої людини. Вислухайте інших, зрозумійте їх точку зору і ви знайдете спокій. Більше зосередьтеся на тому, щоб бути щасливим, ніж бути правим.

6. Краще перемогти себе, ніж виграти тисячі боїв.
Таку перемогу не зможуть відняти ні ангели, ні демони, ні рай, ні пекло. Щоб перемогти себе, потрібно контролювати свої думки. Вони не повинні бушувати, як морські хвилі. Ви можете подумати: «Я не можу контролювати свої думки. Думка приходить, коли їй заманеться. На що я відповідаю: ви не можете заборонити птиці пролітати над вами, але безсумнівно, ви можете перешкодити їй звити гніздо у вас на голові»..

7. Живіть в гармонії.
Гармонія приходить зсередини. Не шукайте зовні те, що може бути тільки у вашому серці. Правда в тому, що гармонію можна знайти тільки всередині себе. Гармонія - це не нова робота, це не нова машина або новий шлюб; гармонія - це мир у душі , і він починається з вас.

8. Будьте вдячні.
Давайте встанемо і подякуємо за те, що якщо ми не вчилися багато, то по крайній мірі, не витратили багато часу, а якщо і втратили час, то принаймні не захворіли, якщо ж захворіли, то хоча б не померли. Завжди знайдеться щось, за що варто подякувати. Не будьте настільки песимістичні, що на хвилину, навіть у момент сварки, ви не в змозі усвідомити хоча б десять речей, за які варто бути вдячним. Не всі змогли прокинутися сьогодні вранці; вчора деякі заснули в останній раз. Завжди є щось, за що варто подякувати.

Поділитися посиланням!

© Copyright 2018 Mobirise - всі права захищені

This site was designed with Mobirise